Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 111 6.50 D16 94A8

Ascenso

Ascenso TSB 1116.50 D16 94A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500460

Највисока цена:  113,1 €

Цена по парче

113,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот