Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 111 6.00 D16 91A8

Ascenso

Ascenso TSB 1116.00 D16 91A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500453

Највисока цена:  82,8 €

Цена по парче

82,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот