Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 9.00 D16 111A8

Ascenso

Ascenso TSB 1109.00 D16 111A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500392

Највисока цена:  219,2 €

Цена по парче

219,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот