Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 7.50 D16 99A8

Ascenso

Ascenso TSB 1107.50 D16 99A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500354

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот