Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 6.50 D16 88A8

Ascenso

Ascenso TSB 1106.50 D16 88A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501832

Највисока цена:  86,3 €

Цена по парче

86,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот