Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 6.00 D16 85A8

Ascenso

Ascenso TSB 1106.00 D16 85A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500330

Највисока цена:  72,4 €

Цена по парче

72,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот