Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 5.50 D16 82A8

Ascenso

Ascenso TSB 1105.50 D16 82A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
5.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500323

Највисока цена:  67,7 €

Цена по парче

67,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот