Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 11.00 D16 118A8

Ascenso

Ascenso TSB 11011.00 D16 118A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500415

Највисока цена:  435,2 €

Цена по парче

435,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  135 €

Назад кон врвот