Споредете до 4 продукти:

Ascenso THB 230 405/70 D24 152B

Ascenso

Ascenso THB 230405/70 D24 152B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Ascenso
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
B
EAN:
8904365501078

Највисока цена:  766,5 €

Цена по парче

766,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот