Споредете до 4 продукти:

Ascenso THB 230 405/70 D20 149B

Ascenso

Ascenso THB 230405/70 D20 149B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
B
EAN:
8904365500316

Највисока цена:  510,4 €

Цена по парче

510,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот