Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 520/85 R38 155D

Ascenso

Ascenso TDR 850520/85 R38 155D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501191

Највисока цена:  1.950,9 €

Цена по парче

1.950,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот