Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 420/85 R34 142D

Ascenso

Ascenso TDR 850420/85 R34 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501221

Највисока цена:  923 €

Цена по парче

923 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот