Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 420/85 R30 140D

Ascenso

Ascenso TDR 850420/85 R30 140D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501214

Највисока цена:  1.235,7 €

Цена по парче

1.235,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот