Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 380/85 R34 135D

Ascenso

Ascenso TDR 850380/85 R34 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502426

Највисока цена:  721,9 €

Цена по парче

721,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот