Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 340/85 R28 127D

Ascenso

Ascenso TDR 850340/85 R28 127D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501160

Највисока цена:  573,9 €

Цена по парче

573,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот