Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 320/85 R24 122D

Ascenso

Ascenso TDR 850320/85 R24 122D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501139

Највисока цена:  715,4 €

Цена по парче

715,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот