Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 280/85 R24 115D

Ascenso

Ascenso TDR 850280/85 R24 115D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501115

Највисока цена:  633,2 €

Цена по парче

633,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот