Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 580/70 R38 155D

Ascenso

Ascenso TDR 700580/70 R38 155D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501757

Највисока цена:  2.200,5 €

Цена по парче

2.200,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот