Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 520/70 R38 150D

Ascenso

Ascenso TDR 700520/70 R38 150D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501764

Највисока цена:  1.315,3 €

Цена по парче

1.315,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  149,69 €

Назад кон врвот