Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 480/70 R34 143D

Ascenso

Ascenso TDR 700480/70 R34 143D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501634

Највисока цена:  963,2 €

Цена по парче

963,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот