Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 420/70 R24 130D

Ascenso

Ascenso TDR 700420/70 R24 130D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501740

Највисока цена:  661 €

Цена по парче

661 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот