Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 600/65 R38 159D

Ascenso

Ascenso TDR 650600/65 R38 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502280

Највисока цена:  1.597,8 €

Цена по парче

1.597,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  149,69 €

Назад кон врвот