Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 540/65 R38 153D

Ascenso

Ascenso TDR 650540/65 R38 153D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502303

Највисока цена:  1.232 €

Цена по парче

1.232 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот