Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 540/65 R24 146D

Ascenso

Ascenso TDR 650540/65 R24 146D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502259

Највисока цена: 

Назад кон врвот