Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 440/65 R24 135D

Ascenso

Ascenso TDR 650440/65 R24 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
440
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502808

Највисока цена:  705,9 €

Цена по парче

705,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот