Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 9.50 R20 99A8

Ascenso

Ascenso TDB 1209.50 R20 99A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502686

Највисока цена:  276,2 €

Цена по парче

276,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот