Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 9.5 D24 112A8

Ascenso

Ascenso TDB 1209.5 D24 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500101

Највисока цена:  254,2 €

Цена по парче

254,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот