Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 8.3 D20 92A8

Ascenso

Ascenso TDB 1208.3 D20 92A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
8.3
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502679

Највисока цена:  220 €

Цена по парче

220 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот