Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 18.4 D30 139A8

Ascenso

Ascenso TDB 12018.4 D30 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500279

Највисока цена:  708,9 €

Цена по парче

708,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот