Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 16.9 D34 139A8

Ascenso

Ascenso TDB 12016.9 D34 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500262

Највисока цена:  931,7 €

Цена по парче

931,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  198,78 €

Назад кон врвот