Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 16.9 D30 137A8

Ascenso

Ascenso TDB 12016.9 D30 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500248

Највисока цена:  586,4 €

Цена по парче

586,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот