Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 16.9 D24 133A8

Ascenso

Ascenso TDB 12016.9 D24 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500217

Највисока цена:  504,6 €

Цена по парче

504,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот