Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 14.9 D28 130A8

Ascenso

Ascenso TDB 12014.9 D28 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500200

Највисока цена:  465,9 €

Цена по парче

465,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот