Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 14.9 D24 128A8

Ascenso

Ascenso TDB 12014.9 D24 128A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500187

Највисока цена:  437,5 €

Цена по парче

437,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот