Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 13.6 D28 125A8

Ascenso

Ascenso TDB 12013.6 D28 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500170

Највисока цена:  438,5 €

Цена по парче

438,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот