Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 13.6 D24 123A8

Ascenso

Ascenso TDB 12013.6 D24 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500156

Највисока цена:  559,1 €

Цена по парче

559,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот