Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 12.4 D32 125A8

Ascenso

Ascenso TDB 12012.4 D32 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500163

Највисока цена: 

Назад кон врвот