Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 12.4 D24 121A8

Ascenso

Ascenso TDB 12012.4 D24 121A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500132

Највисока цена:  338,9 €

Цена по парче

338,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот