Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 11.2 D28 118A8

Ascenso

Ascenso TDB 12011.2 D28 118A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500125

Највисока цена:  491,6 €

Цена по парче

491,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот