Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDB 120 11.2 D24 116A8

Ascenso

Ascenso TDB 12011.2 D24 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500118

Највисока цена:  319,3 €

Цена по парче

319,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот