Споредете до 4 продукти:

Ascenso SSB 332 12 D16.5 145A2

Ascenso

Ascenso SSB 33212 D16.5 145A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8904365501917

Највисока цена:  355,2 €

Цена по парче

355,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот