Споредете до 4 продукти:

Ascenso SSB 331 31x15.50 D15 125A8

Ascenso

Ascenso SSB 33131x15.50 D15 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502914

Највисока цена:  507,6 €

Цена по парче

507,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  135 €

Назад кон врвот