Споредете до 4 продукти:

Ascenso SSB 330 12 R16.5 145A2

Ascenso

Ascenso SSB 33012 R16.5 145A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Ascenso
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8904365500583

Највисока цена:  201,1 €

Цена по парче

201,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот