Споредете до 4 продукти:

Ascenso SSB 330 10 D16.5 134A2

Ascenso

Ascenso SSB 33010 D16.5 134A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Ascenso
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8904365500880

Највисока цена:  198,8 €

Цена по парче

198,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот