Споредете до 4 продукти:

Ascenso SSB 330 10 D16.5 130A2

Ascenso

Ascenso SSB 33010 D16.5 130A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Ascenso
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8904365500057

Највисока цена:  176,5 €

Цена по парче

176,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот