Споредете до 4 продукти:

Ascenso MIR 220 460/70 R24 159A8

Ascenso

Ascenso MIR 220460/70 R24 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502990

Највисока цена:  1.063,9 €

Цена по парче

1.063,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот