Споредете до 4 продукти:

Ascenso MIB 405 14.00 D24 153A8

Ascenso

Ascenso MIB 40514.00 D24 153A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
14.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500743

Највисока цена:  663,1 €

Цена по парче

663,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот