Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 162 19.0/45 D17 135A8

Ascenso

Ascenso IMB 16219.0/45 D17 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
19.0
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502556

Највисока цена:  384 €

Цена по парче

384 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот