Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 162 11.5/80 D15.3 126A8

Ascenso

Ascenso IMB 16211.5/80 D15.3 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502730

Највисока цена:  275,7 €

Цена по парче

275,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот