Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 162 10.0/75 D15.3 123A8

Ascenso

Ascenso IMB 16210.0/75 D15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500903

Највисока цена:  154,8 €

Цена по парче

154,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот